شرایط بازگرداندن کالا و استفاده از مهلت تست 72 ساعته نوین فون

 

تمامی محصولات قبل از ارسال توسط بخش فنی جهت اطمینان از سلامت کالا مورد تست و بازبینی قرار گرفته و سپس برای مشتری ارسال میگردد لذا برای اطمینان خاطر بیشتر  72 ساعت مهلت تست بعد از تحویل به مشتری تعلق میگیرد.ملاک شروع و پایان مهلت تست وضعیت محصول در سایت پست میباشد.

 

اگر کالای خریداری شده ، ایراد فنی داشته باشد :

 • ایراد فنی را حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا می بایست از طریق حساب کاربری به بخش گارانتی و خدمات پس از فروش تیکت و مکتوب گردد.

 • ضروری است کارتن و جعبه اصلی محصول دور ریخته نشده باشد.

 • این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.

 • هرگونه تغییرات نرم افزاری در سیستم عامل نظیر روت، نصب کاستوم ریکاوری، کاستوم رام، فلش فریمور،تغییر بایوس تبلت و لپ تاپ ها و...محصول را از ارائه این سرویس خارج می کند.

 • اشکالات و باگهای نرم افزاری و سیستم عامل مشمول این سرویس نمیباشد.

 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده ، با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد :

 • وجود مغایرت اطلاعات را حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت می بایست از طریق حساب کاربری به بخش گارانتی و خدمات پس از فروش تیکت و مکتوب گردد.

 • دقت داشته باشید ممکن است برخی از مشخصات جزئی توسط همکاران اشتباهاً درج شده باشد لطفا قبل از خرید علاوه بر فروشگاه مشخصات را از سایت رسمی سازنده و دیگر سایتهای معتبر را بررسی کنید و در صورت مغایرت با فروشگاه قبل از خرید با بخش پشتیبانی مطرح کنید تا بررسی گردد.

 

اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی فیزیکی داشت:

 • آسیب فیزیکی را حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت می بایست طریق حساب کاربری به بخش گارانتی و خدمات پس از فروش تیکت و مکتوب گردد.

نکته:

برای اثبات این مسئله که کالا از لحظه اول دچار آسیب فیزیکی بوده است طبق قوانین فروشگاه می بایست قبل از بازگشایی توسط مشتری فیلم برداری شده باشد و فیلم آن برای ما ارسال گردد. جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص بند 3 قوانین فروشگاه مطالعه بفرمایید.

 

انصراف از خرید(کالاهای موجود در انبار ایران):

 • انصراف از خرید صرفاً تا قبل از ارسال شدن کالا امکانپذیر میباشد و در صورتی که مرسوله شما ارسال شده باشد امکان لغو یا تغییر سفارش وجود نخواهد داشت.

 

موارد مهم دیگر:

 • قبل از ارسال محصول می بایست حتما از طریق تیکت با بخش گارانتی و خدمات پس از فروش مشکل مطرح و ضمن هماهنگی اقدام به عودت محصول گردد بدون هماهنگی از عودت کالا خوداری کنید. همچنین صرفاً از طریق حساب کاربری و ارسال تیکت می بایست مشکل پیگیری شود. لازم به ذکر است از طریق تماس تلفنی و پشتیبانی تلگرام در این خصوص پیگیری صورت نخواهد گرفت.

 

 • در صورت تایید فروشگاه جهت بازگشت کالا، مشتری موظف است حداکثر 72 ساعت کاری پس از تایید فروشگاه محصول را به آدرس فروشگاه از طریق پست پیشتاز ارسال کند و کدرهگیری را به فروشگاه ارائه کند همچنین در صورت نرسیدن بسته پیگیری و مسئولیت آن برعهده فرستنده خواهد بود.

 

 • محصولات بعد از دریافت توسط بخش فنی و طبق اظهارات مشتری که در تیکت مکتوب شده است ، بررسی و در صورت تایید آنها امکان تعویض یا عودت وجه مقدور میباشد.در صورتی که اظهارات مشتری به تایید بخش فنی نوین فون نرسد و یا کالا بدون ایراد تشخیص داده شود بعد از اخذ هزینه ارسال ، مجدداً کالا به مشتری عودت خواهد گردید و در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالا، کالای مزبور به مدت 30 روز نزد نوین فون به صورت امانت نگهداری و بعد از انقضای مدت زمان مشخص شده نوین فون مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

 

 • در صورتی که مشتری بعد از تایید بخش فنی در خصوص اشکال در محصول خریداری شده ، متقاضی استرداد مبلغ پرداختی خود باشد و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود و صرفاً مبلغ پرداختی به اضافه هزینه عودت مطابق رسید پستی به حساب مشتری واریز میگردد.دقت داشته باشید در صورتی که محصول به صورت سفارشی از کشور سازنده تهیه شده باشد و ترخیص توسط مشتری صورت پذیرفته باشد جهت پرداخت مبلغ گمرکی ارائه برگه ترخیص گمرک الزامی است.

 

 • محصولاتی که بنا به اظهار سازنده ضد آب و یا ضد ضربه هستند، درصورت مشکل پیدا کردن بر اثر تماس آب و یا ضربه شامل مهلت تست 72 ساعته نخواهند شد و صرفاً امکان استفاده از گارانتی شرکت سازنده مقدور خواهد بود.

 

 • همراه گوشی ها و تبلت ها و ساعت های هوشمند موارد و نکات مهم در خصوص استفاده صحیح از کالا خریداری شده توسط بخش فنی کتباً همراه سفارش ارسال میگردد یا از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی تلگرام به سمع و نظر مشتری میرسانند که در صورت عدم رعایت موارد توصیه شده عواقب آن برعهده مشتری و شامل مهلت تست 72 ساعته نوین فون نمیباشد.

 

 • بعد از سپری شدن مهلت تست 72 ساعت در صورت بروز مشکل به مدت یک سال مشتری می تواند از گزینه ی گارانتی شرکت سازنده استفاده کند که در قسمت راهنما و نحوه انجام سفارشات در این خصوص توضیحات لازم درج شده است.

 

 

× عضویت در کانال تلگرام