به نام خدا

 

نوین فون عرضه کننده و وارد کننده جدیدترین گوشی ها و تبلت های برندهای اصلی چین با نازلترین قیمت

                                                                                             

قبل از انجام سفارش:

با توجه به فعالیت نوین فون از سال 1393 که از زیر مجموعه شرکت ارتباط پارسه خلیج فارس میباشد و موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت و نماد الکترونیکی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کسب رضایت کامل از مشتریان ، این اطمینان خاطر را به خریداران محترم میدهد که با کمال آرامش خرید کنند.

 

کالاهای موجود در سایت به دو صورت میباشد:

1- موجود در انبار ایران:

این نوع محصولات که در عنوان و نام آنها هم درج میگردد توسط ما وارد شده و کاملا آماده ارسال است و بعد از پرداخت آنلاین توسط مشتری 24 تا 72 ساعت کاری بعد با پست پیشتاز به آدرس مشتری ارسال میگردد .

 

2- سفارش مستقیم از کشور سازنده:

این نوع سفارش بعد از پرداخت آنلاین توسط شما،تیم نوین فون محصول مورد نظر شما را به صورت مستقیم از کشور سازنده سفارش داده و پروسه زمانی 15 تا 28 روز کاری را در بر خواهد داشت

 

 

 

هزینه ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه ارسال از کشور مبداء به ایران رایگان میباشد لذا برای حمل و نقل داخلی مبلغ حدوداً 20/000 تومان را گاهاً اداره پست اخذ میکند. لازم به ذکر است در صورت تمایل مشتری به استفاده از سرویس های پستی ویژه نظیر EMS , Aramex , DHL مشمول هزینه ارسال میگردد.

 

مدت زمان ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

بعد از پرداخت آنلاین توسط خریدار و اقدام توسط ما بین 1 تا 7 روز کاری ،بسته ارسال و بعد از ارسال کد رهگیری و روند آن به اطلاع مشتری خواهد رسید. توجه داشته باشید در صورتی که محصول انتخابی شما به صورت پیش فروش باشد بعد از اتمام تاریخ پیش فروش ارسال آن صورت میپذیرد.همچنین برخی از محصولات با تاخیر بیشتری در ارسال همراه خواهند بود که قبل خرید سیستم فروشگاه این مسئله را به شما اطلاع خواهد داد.

 

مدت زمان رسیدن بسته به ایران : (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

پست هوایی بین المللی: مدت زمان تحویل بسته بین 18 تا 28 روز کاری  بعد از ارسال کالا میباشد.

پست ویژه Aramex : مدت زمان تحویل بسته 7 تا 15 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد

پست ویژه EMS : مدت زمان تحویل بسته 7 تا 15 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد،

پست ویژه  DHL : مدت زمان تحویل این سرویس 3 تا 7 روز کاری میباشد،

ترخیص و تحویل توسط نوین فون: مدت زمانی این سرویس تحویل 18 تا 28 روزه و تحویل درب منزل بدون هزینه اضافی بعد از ثبت سفارش
 

 

نکته:

  • پروسه زمانی ذکر شده در سرویس ها از زمان حمل شدن بسته و صرفاً روز های کاری محاسبه میگردد و روزهای تعطیل رسمی و آخر هفته در پروسه زمانی سرویس پستی انتخابی محاسبه نمیگردد

  • دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضاً از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه نوین فون نخواهد بود. اما طبق بند 4 قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت یا در صورت تمایل بسته جایگزین ارسال میگردد.

  •  لازم به ذکر است در سرویس های : پست هوایی بین الملی ، پست ویژه EMS و DHL در برخی از استانها مشتریان برای ترخیص یا تحویل بسته خود باید به مرکز استان محل سکونت مراجعه نمایند.

  • در سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون بسته مشتری به آدرس فروشگاه سفارش داده میشود بعد از ورود به ایران توسط نوین فون از گمرک ترخیص میگرددو پس از بازبینی و تست سلامت کالا ، بدون هیچگونه هزینه اضافی  به آدرس مشتری با پست پیشتاز ارسال میگردد و مشتری درب منزل بسته خود را تحویل میگیرد، لازم به ذکر است پروسه زمانی این سرویس 15 تا 28 روز کاری پس از حمل میباشد.

 

عوارض و گمرک:(سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه گمرک و ترخیص بر عهده خریدار میباشد و نوین فون هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد،معمولا هر فرد ایرانی در سال از 50 دلار معافیت گمرکی برخوردار است ، مقدار هزینه گمرک و مقدار آن از اختیارات نوین فون خارج بوده و توسط کارشناس یا ارزیاب گمرک پست و بر اساس تعرفه مصوب گمرکی کشور تعیین میگردد لذا بر اساس تجربه و گزارش مشتریان و با توجه به ارزش کالا بین 20 تا 199 هزارتومان میباشد. همچنین با توجه به تجربه ما سرویس های پستی سریع مانند آرامکس و DHL در مسائل گمرکی سخت گیر و عوارض ورودی به مراتب بالاتر و گاهاً غیر معقول از مشتری اخذ میکنند.

دقت داشته باشید در صورتی که مشتری از سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون استفاده کند بسته به آدرس فروشگاه سفارش داده میشود و بعد از ورود بسته به ایران توسط نوین فون از گمرک ترخیص میگردد و بعد از تست و بازبینی ، بدون هیچگونه هزینه اضافی به آدرس مشتری با پست پیشتاز ارسال میگردد.

نکته:

  • در صورتیکه کارشناس گمرک پست درخواست مبلغ گمرک بیش از حد معقول برای عوارض ورودی از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه نخواهد بود ،زیرا همینطور که مستحضرید مقدار گمرک توسط کارشناس گمرک پست تعیین میگردد و این مورد خارج از اختیارات و کنترل فروشگاه میباشد( این بند فقط شامل سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون نمیباشد زیرا در صورت استفاده مشتری از این سرویس، هیچگونه هزینه اضافی بعد از ثبت سفارش از مشتری اخذ نمیگردد)

 

گارانتی و مهلت تست :

تمامی محصولات 72 ساعت مهلت تست نوین فون و دارای 1 سال گارانتی شرکت سازنده میباشد که در صورت نیاز به استفاده از گارانتی ، تیم نوین فون هماهنگی ها و مکاتبات لازم با سازنده جهت ارسال کالای مورد نظر جهت تعمیر یا تعویض را انجام میدهد.(مشکلات ناشی از استفاده نادرست کاربر شامل مهلت تست و گارانتی نمی شود،)


جهت رفاه حال مشتریان تمامی سفارشات از کشور سازنده بنا به درخواست ما قبل از ارسال مورد بازبینی و تست قرار میگیرد و سپس ارسال میگردد و همچنین تمامی محصولات موجود در انبار ایران بعد از ترخیص از گمرک و قبل از ارسال به مشتری توسط تیم نوین فون مورد تست و بازبینی قرار میگیرد سپس ارسال میگردد.

لوازم جانبی مانند : شارژر، هندزفری، کابل و... در صورت معیوب بودن و تایید توسط ما و سازنده بدون ارسال کالای معیوب برای سازنده ، مجددا کالا جایگزین به صورت رایگان برای خریدار ارسال میگردد.

لازم به ذکر است تیم نوین فون فقط وظیفه هماهنگی و مکاتبه با سازنده جهت استفاده از گارانتی را برعهده دارد و هرگونه هزینه مانند : ارسال و برگشت بر عهده خریدار میباشد و تیم نوین فون مسئولیتی در این قبال ندارد و توجه داشته باشید که موارد شمول گارانتی به تشخیص شرکت سازنده میباشد.

 

خدمات پس از فروش :

تامین قطعات: در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به قطعات سخت افزاری و جانبی نظیر : تاچ و ال سی دی، باطری، شارژر و... ، تیم نوین فون آماده تامین این قطعات میباشد ، لازم به ذکر است مشتریانی که محصول خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 12 ماه بعد رسیدن محصول،بدون کارمزد و فقط با دریافت هزینه قطعه معیوب سفارش آنها انجام میگیرد و بعد از مدت مذکور با درصدی مشخص،قطعه معیوب برای خریدار سفارش داده میشود.

 

خدمات نرم افزاری:در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به آپدیت و یا تعویض سیستم عامل (همانگونه که مستحضرید تبلت ها به علت دو سیستم عامل بودن و مجهز بودن به پردازنده اینتل  و گوشی ها به علت دارا بودن رام خاص نیاز نیروی متخصص و با تجربه در زمینه نرم افزاری این گجت ها میباشند) تیم نوین فون با دارا بودن نیروی متخصص آماده پشتیبانی نرم افزاری از طریق ارتباط از راه دور(با استفاده از نرم افزار TeamViewer) یا نهایتاً ارسال از طریق پست(هزینه ارسال و برگشت محصول توسط پست با مشتری میباشد). لازم به ذکر است خریدارانی که محصولات خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 3 ماه بعد رسیدن محصول بدون کارمزد خدمات نرم افزاری را دریافت می کنند و بعد از مدت مذکور با مبلغ مشخص خدمات نرم افزاری ارایه میگردد.

 

 

 

 

هدایای نوین فون و هدایای پیش بینی شده :

شما با هر خرید از نوین فون  معمولا هدایایی نظیر: موس بی سیم، مموری، پاوربانک،گارد،گلس و... را به صورت رایگان از طرف نوین فون که در هر محصول مشخص شده را دریافت خواهید کرد، دقت کنید هدایای پیش بینی شده از طرف فروشگاه نبوده بلکه توسط سازنده به مشتری تعلق میگیرد که ما آنها را فقط پیش بینی میکنیم و ممکن است حتی هدایای بیشتر از مواردی که توسط ما پیش بینی شده هم به خریدار از طرف سازنده تعلق بگیرید .لازم به ذکر است در صورت موجود نبودن هدایای ذکر شده نوین فون ، هدایای ویژه دیگری جایگزین میگردد.

 

 

لازم به ذکر است تیم نوین فون از زمان ثبت سفارش تا زمان رسیدن بسته مورد نظر به ایران با شما خواهد بود و در صورت نیاز به پیگیری ، مکاتبه یا هماهنگی یا... را انجام میدهد.

خرید از نوین فون به معنی پذیرش و تایید موارد فوق میباشد.
 

در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل و همچنین برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام:
 Novin_support@
 NovinPhonee@

موبایل: 09120917661- 09219521348  

× عضویت در کانال تلگرام