به نام خدا

 

نوین فون عرضه کننده و وارد کننده جدیدترین گوشی ها و تبلت های برندهای اصلی و معتبر چین با نازلترین قیمت

                                                                                             

قبل از انجام سفارش:

با توجه به فعالیت نوین فون از سال 1393 که از زیر مجموعه شرکت ارتباط پارسه خلیج فارس میباشد و موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت و نماد الکترونیکی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کسب رضایت کامل از مشتریان ، این اطمینان خاطر را به خریداران محترم میدهد که با کمال آرامش خرید کنند

 

کالاهای موجود در سایت به دو صورت میباشد:

1- موجود در انبار ایران:

این نوع محصولات که در عنوان و نام آنها هم درج میگردد توسط ما وارد شده و کاملا آماده ارسال است و بعد از پرداخت آنلاین توسط مشتری همان روز یا نهایتا 24 ساعت کاری بعد با پست پیشتاز ارسال میگردد و در نهایت 72 ساعت بعد به دست خریدار خواهد رسید

 

2- سفارش مستقیم از کشور سازنده:

این نوع سفارش بعد از پرداخت آنلاین توسط شما،تیم نوین فون محصول مورد نظر شما را به صورت مستقیم از کشور سازنده به آدرس مشتری سفارش داده و بسته مورد نظر بین 15 تا 25 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

 

 

 

هزینه ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه ارسال از کشور مبداء به ایران رایگان میباشد لذا برای حمل و نقل داخلی مبلغی را گاهاً اداره پست اخذ میکند. لازم به ذکر است در صورت تمایل مشتری به استفاده از سرویس های پستی ویژه نظیر EMS , Aramex , DHL مشمول هزینه ارسال میگردد.

 

مدت زمان ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

بعد از پرداخت آنلاین توسط خریدار و اقدام توسط ما بین 1 تا 7 روز کاری ،بسته ارسال و بعد از ارسال کد رهگیری و روند آن به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

مدت زمان تحویل بسته : (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

پست هوایی بین المللی: مدت زمان تحویل بسته بین 15 تا 28 روز کاری  بعد از ارسال کالا میباشد.

پست ویژه Aramex ( تحویل 7 تا 10 روز / بدون مراجعه به گمرک پست): مدت زمان تحویل بسته 7 تا 10 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد

پست ویژه EMS : مدت زمان تحویل بسته 7 تا 15 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد،

پست ویژه  DHL : مدت زمان تحویل این سرویس 3 تا 7 روز کاری میباشد،

ترخیص و تحویل توسط نوین فون: تحویل 15 تا 28 روزه درب منزل
 

 

  نکته:

  • پروسه های زمانی ذکر شده سرویس ها از زمان حمل شدن بسته و روز های کاری صرفاً محاسبه میگردد و روز های تعطیل رسمی و آخر هفته در پروسه زمانی سرویس پستی انتخابی محاسبه نمیگردد.

  • دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضاً از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه نوین فون نخواهد بود. اما طبق بند 4 قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت یا در صورت تمایل بسته جایگزین ارسال میگردد.

  •  لازم به ذکر است در سرویس های پست هوایی بین الملی و پست ویژه EMS و... در برخی از استانها مشتریان برای ترخیص و تحویل بسته خود باید به اداره پست مرکزی استان محل سکونت مراجعه نمایند. در سرویس پست ویژه Aramex نیازی به مراجعه مشتری به اداره پست نمیباشد مرسوله توسط خود شرکت ترخیص و ضمن هماهنگی به دست مشتری خواهد رسید.

  • در سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون بسته مشتری بعد از ورود به ایران توسط نوین فون از گمرک ترخیص میگردد و بدون هیچگونه هزینه اضافی  به آدرس مشتری با پست پیشتاز ارسال میگردد و مشتری درب منزل بسته خود را تحویل میگیرد، لازم به ذکر است پروسه زمانی این سرویس 15 تا 28 روز کاری پس از حمل میباشد میباشد.

 

عوارض و گمرک:(سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه گمرک و ترخیص بر عهده خریدار میباشد و نوین فون هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد،هر فرد ایرانی در سال از 50 دلار معافیت گمرکی برخوردار است ، مقدار هزینه گمرک و مقدار آن از اختیارات نوین فون خارج بوده و توسط کارشناس یا ارزیاب گمرک پست  و بر اساس تعرفه مصوب گمرکی کشور تعیین میگردد لذا بر اساس تجربه و گزارش مشتریان و با توجه به ارزش کالا بین 20 تا 199 هزارتومان میباشد.

لازم به ذکر است در سرویس پست ویژه Aramex در صورتی که بسته مشتری معاف از گمرک شود طی تماس تلفنی از خود شرکت آرامکس و هماهنگی با مشتری بسته به دست مشتری خواهد رسید و در صورتی که بسته مشمول گمرک شود احتیاجی به مراجعه مشتری به گمرک پست نبوده و بسته توسط خود شرکت آرامکس ترخیص میگردد و بسته را با برگ ترخیص( مبلغ عوارض گمرکی در این برگه مشخص شده است) به دفتر شرکت در مرکز استان سکونت مشتری ارسال تا ضمن هماهنگی به دست مشتری برسانند.لازم به ذکر است این شرکت در همه ی مراکز استان شعبه دارد، مشتریانی که در مراکز استان سکونت دارند در صورت تمایل میتوانند به صورت حضوری هم به دفتر آرامکس مراجعه و در صورتی که بسته مشمول عوارض گمرک شده باشد با پرادخت آن بسته خود را تحویل بگیرند. مشتریانی که در مراکز استان سکونت ندارند طی تماس تلفنی از شرکت آرامکس مبلغ گمرک اعلام که به صورت کارت به کارت قابل پرداخت بوده و ضمن هماهنگی بسته به دست مشتری خواهد رسید.

دقت داشته باشید در صورتی که مشتری از سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون استفاده کند بسته توسط نوین فون از گمرک ترخیص میگردد و بدون هیچگونه هزینه اضافی به آدرس مشتری با پست پیشتاز ارسال میگردد.

نکته:

  • در صورتیکه کارشناس گمرک پست درخواست مبلغ گمرک بیش از حد معقول برای عوارض ورودی از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه نخواهد بود ،زیرا همینطور که مستحضرید مقدار گمرک توسط کارشناس گمرک پست تعیین میگردد و این مورد خارج از اختیارات و کنترل فروشگاه میباشد( این بند شامل سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون نمیباشد)

 

گارانتی و مهلت تست :

تمامی محصولات 24 ساعت مهلت تست نوین فون و دارای 1 سال گارانتی شرکت سازنده میباشد که در صورت نیاز به استفاده از گارانتی ، تیم نوین فون هماهنگی ها و مکاتبات لازم با سازنده جهت ارسال کالای مورد نظر جهت تعمیر یا تعویض را انجام میدهد.(مشکلات ناشی از استفاده نادرست کاربر شامل مهلت تست و گارانتی نمی شود،)


جهت رفاه حال مشتریان تمامی سفارشات از کشور سازنده به آدرس مشتری بنا به درخواست ما قبل از ارسال مورد بازبینی و تست قرار میگیرد و سپس ارسال میگردد.لازم به ذکر است تمامی محصولات موجود در انبار ایران توسط تیم نوین فون مورد تست و بازبینی قرار میگیرد.

لوازم جانبی مانند : شارژر، هندزفری، کابل و... در صورت معیوب بودن و تایید توسط ما و سازنده بدون ارسال کالای معیوب برای سازنده ، مجددا کالا جایگزین به صورت رایگان برای خریدار ارسال میگردد.

لازم به ذکر است تیم نوین فون فقط وظیفه هماهنگی و مکاتبه با سازنده جهت استفاده از گارانتی را برعهده دارد و هرگونه هزینه مانند : ارسال و برگشت بر عهده خریدار میباشد و تیم نوین فون مسئولیتی در این قبال ندارد و توجه داشته باشید که موارد شمول گارانتی به تشخیص شرکت سازنده میباشد.

 

خدمات پس از فروش :

تامین قطعات: در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به قطعات سخت افزاری و جانبی نظیر : تاچ و ال سی دی، باطری، شارژر و... ، تیم نوین فون آماده تامین این قطعات میباشد ، لازم به ذکر است مشتریانی که محصول خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 12 ماه بعد رسیدن محصول،بدون کارمزد و فقط با دریافت هزینه قطعه معیوب سفارش آنها انجام میگیرد و بعد از مدت مذکور با درصدی ناچیز،قطعه معیوب برای خریدار سفارش داده میشود.

 

خدمات نرم افزاری:در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به آپدیت و یا تعویض سیستم عامل (همانگونه که مستحضرید تبلت ها به علت دو سیستم عامل بودن و مجهز بودن به پردازنده اینتل  و گوشی ها به علت دارا بودن رام خاص نیاز نیروی متخصص و با تجربه در زمینه نرم افزاری این گجت ها میباشند) تیم نوین فون با دارا بودن نیروی متخصص آماده پشتیبانی نرم افزاری از طریق راه دور(با استفاده از نرم افزار TeamViewer) یا نهایتاً ارسال از طریق پست(هزینه ارسال و برگشت محصول توسط پست با مشتری میباشد)، لازم به ذکر است خریدارانی که محصولات خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 3 ماه بعد رسیدن محصول،بدون کارمزد خدمات نرم افزاری را دریافت می کنند و بعد از مدت مذکور با مبلغ ناچیز ، خدمات نرم افزاری ارایه میگردد.

 

 

 

 

هدایای نوین فون و هدایای پیش بینی شده :

شما با هر خرید از نوین فون  معمولا هدایایی نظیر: موس بی سیم، مموری، پاوربانک،گارد،گلس و... را به صورت رایگان از طرف نوین فون که در هر محصول مشخص شده را دریافت خواهید کرد، دقت کنید هدایای پیش بینی شده از طرف فروشگاه نبوده بلکه توسط سازنده به مشتری تعلق میگیرد که ما آنها را فقط پیش بینی میکنیم و ممکن است حتی هدایای بیشتر از مواردی که توسط ما پیش بینی شده هم به خریدار از طرف سازنده تعلق بگیرید .لازم به ذکر است در صورت موجود نبودن هدایای ذکر شده نوین فون ، هدایای ویژه دیگری جایگزین میگردد.

 

 

لازم به ذکر است تیم نوین فون از زمان ثبت سفارش تا زمان رسیدن بسته مورد نظر به ایران با شما خواهد بود و در صورت نیاز به پیگیری ، مکاتبه یا هماهنگی یا... را انجام میدهد.

خرید از نوین فون به معنی پذیرش و تایید موارد فوق میباشد.
 

در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل و همچنین برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام:
مدیریت سایت : Novin_support@
مشاوره و پشتیبانی: NovinPhonee@

موبایل:
09120917661- 09219521348  

عضویت در کانال تلگرام