به نام خدا

 

نوین فون عرضه کننده و وارد کننده جدیدترین گوشی ها و تبلت های برندهای اصلی چین با نازلترین قیمت

                                                                                             

قبل از انجام سفارش:

با توجه به فعالیت نوین فون از سال 1393 که از زیر مجموعه شرکت ارتباط پارسه خلیج فارس میباشد و موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت و نماد الکترونیکی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کسب رضایت کامل از مشتریان ، این اطمینان خاطر را به خریداران محترم میدهد که با کمال آرامش خرید کنند.

 

کالاهای موجود در سایت به دو صورت میباشد:

1- موجود در انبار ایران:

این نوع محصولات که در عنوان و نام آنها هم درج میگردد توسط ما وارد شده و کاملا آماده ارسال است و بعد از پرداخت آنلاین توسط مشتری طی 24 تا 72 ساعت کاری با پست پیشتاز به آدرس مشتری ارسال میگردد و از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع مشتری خواهد رسید .دقت داشته باشید برخی از محصولات در انبار ایران با تاخیر بیشتری در ارسال همراه خواهد بود که در محصول مدت زمان ارسال آن مشخص گردیده است.

 

2- سفارش مستقیم از کشور سازنده:

این نوع سفارش بعد از پرداخت آنلاین توسط شما،تیم نوین فون محصول مورد نظر شما را به صورت مستقیم از کشور سازنده سفارش داده و پروسه زمانی 20 تا 30 روز کاری را در بر خواهد داشت

 

 

 

هزینه ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه ارسال از کشور مبداء به ایران رایگان میباشد لذا برای حمل و نقل داخلی مبلغ حدوداً 20/000 تومان را گاهاً اداره پست اخذ میکند. لازم به ذکر است در صورت تمایل مشتری به استفاده از سرویس های پستی ویژه نظیر EMS , Aramex , DHL مشمول هزینه ارسال میگردد.

 

مدت زمان ارسال بسته: (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

بعد از پرداخت آنلاین توسط خریدار و اقدام توسط ما بین 1 تا 7 روز کاری ،بسته ارسال و بعد از ارسال کد رهگیری و روند آن به اطلاع مشتری خواهد رسید. توجه داشته باشید در صورتی که محصول انتخابی شما به صورت پیش فروش باشد بعد از اتمام تاریخ پیش فروش ارسال آن صورت میپذیرد.همچنین برخی از محصولات با تاخیر بیشتری در ارسال همراه خواهند بود.

 

مدت زمان رسیدن بسته به ایران : (سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

پست هوایی بین المللی: مدت زمان ورود کالا به کشور 20 الی 30 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد.

پست ویژه Aramex : مدت زمان ورود کالا به کشور 7 الی 15 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد

پست ویژه EMS : مدت زمان ورود کالا به کشور 7 الی 15 روز کاری بعد از ارسال کالا میباشد،

پست ویژه  DHL : مدت زمان ورود کالا به کشور 3 الی 7 روز کاری میباشد،

ترخیص و تحویل توسط نوین فون: مدت زمانی این سرویس تحویل 25 الی 45 روزه و تحویل درب منزل بدون هزینه اضافی بعد از ثبت سفارش
 

 

نکته:

  • پروسه زمانی ذکر شده در سرویس ها از زمان حمل شدن بسته و صرفاً روز های کاری محاسبه میگردد و روزهای تعطیل رسمی و آخر هفته در پروسه زمانی سرویس پستی انتخابی محاسبه نمیگردد

  • دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضاً از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه نوین فون نخواهد بود. اما طبق بند 4 قوانین فروشگاه در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت یا در صورت تمایل بسته جایگزین ارسال میگردد.

  •  لازم به ذکر است در سرویس پست هوایی بین الملی در برخی از استانها مشتریان برای تحویل و ترخیص بسته خود باید به گمرک یا پست مرکز استان محل سکونت مراجعه نمایند.

  • در سرویس ترخیص و تحویل توسط نوین فون بسته مشتری به آدرس فروشگاه سفارش داده میشود بعد از ورود به ایران توسط نوین فون از گمرک ترخیص میگرددو پس از بازبینی و تست سلامت کالا ، بدون هیچگونه هزینه اضافی  به آدرس مشتری با پست پیشتاز ارسال میگردد و مشتری درب منزل بسته خود را تحویل میگیرد، لازم به ذکر است پروسه زمانی 25 الی 45 روز کاری میباشد.

 

عوارض و گمرک:(سفارشات مستقیم از کشور سازنده)

هزینه گمرک بر عهده خریدار میباشد و نوین فون هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد، مقدار هزینه گمرک و مقدار آن از اختیارات نوین فون خارج بوده و توسط کارشناس یا ارزیاب گمرک پست و بر اساس تعرفه مصوب گمرکی کشور تعیین میگردد لذا بر اساس تجربه و گزارش مشتریان و با توجه به ارزش کالا بین 50 الی 180هزارتومان میباشد. همچنین با توجه به تجربه ما سرویس های پستی سریع مانند آرامکس و ...در مسائل گمرکی سخت گیر و عوارض ورودی به مراتب بالاتر و گاهاً غیر معقول از مشتری اخذ میکنند که استفاده از این سرویس هارا به مشتری پیشنهاد نمیگردد.

نکته:

  • در صورتیکه کارشناس گمرک پست درخواست مبلغ گمرک بیش از حد معقول برای عوارض ورودی از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه نخواهد بود ،زیرا همینطور که مستحضرید مقدار گمرک توسط کارشناس گمرک پست تعیین میگردد و این مورد خارج از اختیارات و کنترل فروشگاه میباشد.

  • توجه داشته باشید در سرویس پست هوایی بین المللی در بعضی مواقع مرسوله از تهران ارزیابی و همراه با پته ی گمرکی به آدرس مشتری ارسال میگردد و مشتری هنگام تحویل بسته از پست عوارض گمرکی را مطابق پته ی گمرکی پرداخت میکند و در بعضی مواقع کالا جهت ترخیص و تحویل و پرداخت عوارض گمرکی توسط پست تحویل گمرک میگردد و مشتری می بایست جهت ترخیص و تحویل و پرداخت عوارض ورودی به گمرک مرکز استان محل سکونت مراجعه کند.

 

گارانتی و مهلت تست :

تمامی محصولات 72 ساعت مهلت تست نوین فون و دارای 1 سال گارانتی شرکت سازنده میباشد که در صورت نیاز به استفاده از گارانتی ، تیم نوین فون هماهنگی ها و مکاتبات لازم با سازنده جهت ارسال کالای مورد نظر جهت تعمیر یا تعویض را انجام میدهد.(مشکلات ناشی از استفاده نادرست کاربر شامل مهلت تست و گارانتی نمی شود،)


جهت رفاه حال مشتریان تمامی سفارشات از کشور سازنده بنا به درخواست ما قبل از ارسال مورد بازبینی و تست قرار میگیرد و سپس ارسال میگردد و همچنین تمامی محصولات موجود در انبار ایران بعد از ترخیص از گمرک و قبل از ارسال به مشتری توسط تیم نوین فون مورد تست و بازبینی قرار میگیرد سپس ارسال میگردد.

لوازم جانبی مانند : شارژر، هندزفری، کابل و... در صورت معیوب بودن و تایید توسط ما و سازنده بدون ارسال کالای معیوب برای سازنده ، مجددا کالا جایگزین به صورت رایگان برای خریدار ارسال میگردد.

لازم به ذکر است تیم نوین فون فقط وظیفه هماهنگی و مکاتبه با سازنده جهت استفاده از گارانتی را برعهده دارد و هرگونه هزینه مانند : ارسال و برگشت بر عهده خریدار میباشد و تیم نوین فون مسئولیتی در این قبال ندارد و توجه داشته باشید که موارد شمول گارانتی به تشخیص شرکت سازنده میباشد.

 

خدمات پس از فروش :

تامین قطعات: در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به قطعات سخت افزاری و جانبی نظیر : تاچ و ال سی دی، باطری، شارژر و... ، تیم نوین فون آماده تامین این قطعات میباشد ، لازم به ذکر است مشتریانی که محصول خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 12 ماه بعد رسیدن محصول،بدون کارمزد و فقط با دریافت هزینه قطعه معیوب سفارش آنها انجام میگیرد و بعد از مدت مذکور با درصدی مشخص،قطعه معیوب برای خریدار سفارش داده میشود.

 

خدمات نرم افزاری:در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از سپری شدن مهلت تست و نیاز به آپدیت و یا تعویض سیستم عامل (همانگونه که مستحضرید تبلت ها به علت دو سیستم عامل بودن و مجهز بودن به پردازنده اینتل  و گوشی ها به علت دارا بودن رام خاص نیاز نیروی متخصص و با تجربه در زمینه نرم افزاری این گجت ها میباشند) تیم نوین فون با دارا بودن نیروی متخصص آماده پشتیبانی نرم افزاری از طریق ارتباط از راه دور(با استفاده از نرم افزار TeamViewer) یا نهایتاً ارسال از طریق پست(هزینه ارسال و برگشت محصول توسط پست با مشتری میباشد). لازم به ذکر است خریدارانی که محصولات خود را از طریق سایت ما خریداری کرده باشند به مدت 3 ماه بعد رسیدن محصول بدون کارمزد خدمات نرم افزاری را دریافت می کنند و بعد از مدت مذکور با مبلغ مشخص خدمات نرم افزاری ارایه میگردد.

 

 

 

 

هدایای نوین فون و هدایای پیش بینی شده :

شما با هر خرید از نوین فون متناسب با همان خرید امتیازاتی به دست می آورید که از آن امتیازات در خرید بعدی میتوانید به عنوان تخفیف استفاده کنید، لازم به ذکر است این امتیازات تاریخ انقضا ندارد و میتوانید آنها را ذخیره یا در خریدهای بعدی استفاده کنید.، دقت کنید هدایای پیش بینی شده از طرف فروشگاه نبوده بلکه توسط سازنده به مشتری تعلق میگیرد که ما آنها را فقط پیش بینی میکنیم و ممکن است حتی هدایای بیشتر از مواردی که توسط ما پیش بینی شده هم به خریدار از طرف سازنده تعلق بگیرید .

 

 

لازم به ذکر است تیم نوین فون از زمان ثبت سفارش تا زمان رسیدن بسته مورد نظر به ایران با شما خواهد بود و در صورت نیاز به پیگیری ، مکاتبه یا هماهنگی یا... را انجام میدهد.

خرید از نوین فون به معنی پذیرش و تایید موارد فوق میباشد.
 

در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل و همچنین برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام:
 Novin_support@
 NovinPhonee@

موبایل: 09120917661 - 09201203121

× عضویت در کانال تلگرام