• خانه
  • اخبار
  • گوشی جدید UMIDIGI Z2 شباهت بسیار زیادی به آیفون ایکس دارد
اخبار

گوشی جدید UMIDIGI Z2 شباهت بسیار زیادی به آیفون ایکس دارد

UMIDIGI

گوشی جدید UMIDIGI Z2 شباهت بسیار زیادی به آیفون ایکس دارد

در حالی که به تازگی در مورد گوشی UMIDIGI S2 نسخه Lite در نوین فون صحبت می کردیم، به نظر می رسد که این شرکت سازنده موبایل های هوشمند چینی در حال کار بر روی پرچمدار جدید خودش یعنی UMIDIGI Z2 می باشد. در زیر چندین تصویر از این گوشی هوشمند جدید منتشر شده است.

UMIDIGI

خب، با نگاه کردن به این تصاویر پیدا کردن شباهت های این گوشی با محصول جدید شرکت اپل یعنی آیفون ایکس اصلا سخت نیست. در این تصویر بیشترین چیزی که در چشم است، قسمت بالای صفحه نمایش در کنار حاشیه های کناری دستگاه می باشد. تنها نکته مایوس کننده حاشیه پایین صفحه نمایش است که در عین کوچک بودن اما در آیفون ایکس این حاشیه کوچکتر است. قیمت گوشی Z2 احتمالا خیلی کمتر از آیفون ایکس خواهد بود و درست نیست که این دو را با یکدگیر مقایسه کنیم.

UMIDIGI

در تصاویر دیگر می توان نگاه بهتری به این گوشی هوشمند داشت. در این تصاویر رنگ قرمز با قاب مشکی گوشی نمایان است، در حالیکه سنسور دوربین دوگانه در بالای سنسور اثر انگشت روی بدنه پشتی گوشی قرار گرفته است.

UMIDIGI

در حال حاضر و فعلا اینها تنها اطلاعاتی است که ما از گوشی UMIDIGI Z2 در اختیار داریم، شرکت سازنده تصمیم گرفته است تا اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند را منتشر نکند و تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم صبر کردن است.

منبع: www.gizchina.com

Related posts

گوشی OUKITEL K10 همراه با پردازنده هلیو P23 و 6 گیگابایت حافظه رم، حافظه داخلی 64 گیگابایت و باتری با ظرفیت یازده هزار میلی آمپر عرضه خواهد شد

نویسنده نوین مگ

ژائوشین تولید کننده آینده دار چینی

نویسنده نوین مگ

چهارروشی که میتوانید از خارج خرید کنید..!!

نظری بگزارید

Login

X

Register